Rullo kasešu žalūzijas

Rullo žalūziju ārējais izskats - tas ir izstrādājums, kas sastāv no rullīša-kasetes, uz kuras ir uztīts blīva auduma rullis, kuram ir cēlējmehānisms ar fiksatoru.
Vajadzības gadījumā aizkari tiek viegli iztīti vai satīti atpakaļ rullī, ļaujot skatīties pa logu. Rullo žalūzijas mūsdienu interjerā vislabāk sader ar plastikāta logiem, jo šajā gadījumā saskan stils un tehniskā puse. Tas ir arī ļoti ērti, jo nav nekādu šķēršļu loga atvēršanai.
Audumi var būt vienkrāsaini, ar zīmējumiem, gaismas caurlaidīgi un gaismas necaurlaidīgi. Mēs ražojam žalūzijas no Eiropā ražotiem audumiem. Audumu sortiments ir pietiekoši bagāts , tāpēc audumu dažādība apmierinās pat visizvēlīgāko gaumi.

Vertikālās žalūzijas

Vertikālās auduma un PVC žalūzijas - tas ir ērti, droši, estētiski
Praktisks variants logu aizklāšanai ir vertikālās žalūzijas. Tās ir ierīkotas tā, ka ar vienu kustību pietiek, lai atvērtu vai aizvērtu logu no saules gaismas. Lietošanā ērts mehānisms. Vertikālās žalūzijas var tikt ierīkotas gan ofisa telpās, gan dzīvojamā interjerā.

Romiešu žalūzijas

Romiežu žalūziju lielākā priekšrocība, ka tās ir dekoratīvas un var kombinēt arī ar tā paša auduma aizkariem, radot telpā vienotu dizainu. Vairāk gan piemērotas dzīvojamām telpām, bet var pamanīt arī birojos. Šīm žalūzijām var izvēlēties gan biezu aizkaru audumu, gan plānu, puscaurspīdīgu vai arī nakts aizkaru audumu. Viena no lielākajām priekšrocībām – žalūziju audumu var noņemt un izmazgāt.

Horizontālās žalūzijas (koka un metāla)

Koka žalūzijas prasa rūpīgāku saskaņošanu ar esošo interjeru un kalpo kā interjera dizaina papildinājums. Iespējams izvēlēties 25 mm vai 50 mm lameles (“koka plāksnītes”). Žalūzijas var pacelt uz augšu, regulēt slīpumu. Dažādos koka toņos, ir arī baltā krāsā. Piedāvājam koka žalūziju stiprināšanu stīgās – tas ir īpaši noderīgi, ja žalūzijas nepieciešams piestiprināt pie durvīm vai loga, jo tad tās būs cieši fiksētas.
Metāla žalūzijas vairāk izmanto dažādās saimniecības telpās. Var pacelt uz augšu, regulēt slīpumu, dažādās krāsās, kā arī viegli kopjamas. Piedāvājam stiprināšanu uz stīgām.