Stiklotām fasādes konstrukcijām piemīt viegls, mūsdienīgs dizains un to tehniskās iespējas, ļauj izbūvēt pievilcīgas stikla fasādes formas un ļauj ienākt būvobjektos maksimālam daudzumam dienas gaismas.

Neatkarīgi no modifikācijas, tās ir izolētas statņu / rīģeļu fasādes sistēmas, kur nesošo funkciju pilda Alumīnija profili, kas notur stiklojuma vai cita veida aizpildījuma materiālus, kā arī veic blīvējuma, termoizolācijas un kondensāta izvadīšanas funkcijas. Šīs sistēmas konstrukciju iestiklošana tiek veikta no ārpuses. Šāds konstruktīvais risinājums ir piemērots, lai veidotu stiklotas fasādes, ziemas dārzus, halles, virsgaismu konstrukcijas, stiklotus jumtus, nojumes u.c. Sistēma ļauj izcelt stiklotu fasāžu horizontālās vai vertikālās līnijas, pielietojot izceltas ārējās uzlikas, vai arī slēptas (strukturālās) šuves.

Augstas statiskie parametri ļauj būvēt lielu izmēru pašnesošas stiklotas fasādes, vairāku stāvu augstumā, kā arī īstenot visdažādākās formas, tajā skaitā slīpas, izliektas fasādes, fasādes ar dažāda veida iekšējiem un ārējiem stiklotiem stūriem, kā arī stiklotus jumtus. Pastāv iespēja integrēt fasādē visa veida atveramās konstrukcijas (logus, durvis, bīdāmas konstrukcijas).

Pateicoties iespējai stiklojumā izmantot dažāda biezuma stiklojumu un izolatorus, var panākt ļoti augstus siltumizolācijas rādītājus, līdz pasīvās mājas prasībāmr Uf = 0,67 W / (m²K), kā arī augstu konstrukciju skaņas izolāciju un blīvumu.

TBM-Maiga piedāvā pašu plašāko tehnisko un funkcionālo risinājumu klāstu, kas sevī ietver tādas funkcijas, kā: ugunsdrošiba, pastiprināta skaņas izolācijs, risinājujms stiprināšanai pie tērauda pamatkonstrukcijām (paaugstinātas nestspējas nodrošināšanai), jumtu stiklojumā un visa veida atveramu logu un durvju integrēšana (t.sk.slēptā vērtne, ar augšējām eņģēm, paralēli bīdāmas u.c.). Sistēmas piedāvā trīs veidu strukturālo stiklojumu, kad stikla paketes stiprina ar iekšējo rāmīšu, spec.stiprinājumu un hermētiķa palīdzību. Strukturālā stiklojuma mērķis ir padarīt stikloto fasādi vizuāli viendabīgu, noslēpjot konstruktīvo dalījumu. Konstrukcijas ir paredzētas arī divkameru stikla pakešu iebūvēšanai, tāpēc šo sistēmu var pielietot būvējot energoefektīvas, jeb pasīvās ēkas.