Piedāvājam metāla durvis, kas izgatavotas pēc mūsdienīgas tehnoloģijas, nodrošinot augstu kvalitāti, funkcionalitāti un drošību pret zagļiem, uguni, dūmiem, aukstumu un troksni. Nav nozīmes vai tā ir skola, bērnudārzs, privātmāja vai ražošanas rūpnīca, uzstādīsim piemērotas metāla durvis ikvienai vietai un telpai.

- Pulverkrāsotasmetāla durvis ir ārkārtīgi izturīgas pret dažāda veida iedarbību un izceļas ar ilgmūžību. Polimērs, ar kuru ir pārklātas tērauda durvis, uzlabo durvju pretkorozijas īpašības un triecienizturību, kā arī dod iespēju izvēlēties jebkuras krāsas un faktūras pārklājumu no RAL kataloga. Šā veida durvis der lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.

 

- Metāla durvis ar MDF apdari vienlīdz labi der izmantošanai telpās, gan ārpus tām, tā kā saglabā savu formu pie straujas temperatūras maiņas un ir izturīgas pret mehānisku iedarbību. Plašā MDF paneļu izvēle ļauj piemērot durvis jebkuram interjeram un saskaņot ar jebkura veida fasādi.

- Metāla durvis ar dekoratīvu lamināta apdari apveltītas ar labu siltuma un skaņas izolāciju, noturību pret UV starojumu, saules ietekmē nemainot savu toni un nezaudē savu pievilcīgo izskatu daudzus gadus. Metāla durvis ar lamināta pārklājumu izmanto iekštelpās, no mitruma pasargātās telpās. Piedāvājumā ir 20 dažādu krāsu lamināta toņi, kas apmierinās jebkuru gaumi.

- Ugunsdrošas metāla durvis ar ugunsizturību līdz EI 30 un EI 60 atbilst Eiropas kvalitātes standartiem EN13501-2 un tām ir attiecīgie ugunsdrošības sertifikāti. Iespējams izgatavot ugunsizturīgās durvis ar attiecīgu stiklu.