Alumīnijs ir metāls un tas nozīmē noturību un ilgmūžību. Alumīnija logi noveco ļoti lēni – gan morāli, gan fiziski, taču mainās stils, parādās jauni profili un tehnoloģijas, logs kļūst vecmodīgāks, bet savas funkcijas turpina veikt. Alumīnijs nozīmē pamatīgumu – tāpat kā celt fundamentālu mūra būvi, kura kalpos ilgus gadus. Pat līdz 100 gadiem, tomēr jāatcerās par logi aprūpi un apkopi - jānomaina gumija vai blīvējums, jāveic furnitūras regulēšana. Logiem, tāpat kā automašīnām, nepieciešamas laiku pa laikam nomainīt kādas daļas. Ja to visu kārtīgi ievēro, tad logs noteikti kalpos ilgu mūžu.Alumīnija logu galvenās priekšrocības ir arī tās, ka tie nepakļaujas klimatisko apstākļu ietekamei un pati alumīnija profilu struktūra ir ievērojami stabilāka kā citiem materiāliem.

 

Galvenās priekšrocības:

  • Arhitektoniski pievilcīgi
  • Ilgs kalpošanas laiks
  • Izturīgi pret koroziju un citu arējās vides kaitīgo iedarbību
  • Ekonomē enerģiju
  • Atkarībā no izmantotā stiklojuma vieda samazinās trokšņu līmenis līdz minimumam
  • Iztur temperatūras svārstības no -50 līdz +50C
  • Saglabā savas ekoloģijai labvēlīgās īpašības visā ekspluatācijas laikā

Tad, ja Jūsu būvei jākalpo daudzām paaudzēm vai jāiztur ražotnes jaudas – alumīnija logi būs pareizā izvēle. Alumīnija logi ir noturīgi un ugunsdroši, turklāt cauri laikam nezaudē savu funkcionalitāti. Alumīnija konstrukciju siltuma un skaņas izolācija, ka arī ūdens un vēja necaurlaidība nodrošinās Jums visaugstāko komforta līmeni.

Alumīnija logu pielietojuma diapazons ir ievērojam. Tos var lietot iekštelpā, izgatavojot tos no auksta profila, bez termoizolācijas starpsienas, tādā veidā nepārmaksājot par silta izstrādājuma uzstādīšanu vietās, kur augsta termoizolācija nav nepieciešama. Iespējams izgatavot neierobežota garuma starsienas no vienlaidus profilu savienojumiem. No alumīnija profiliem var izgatavot logus, kuru siltuma caurlaidība svārstās no Uw=2,0 W/m2K līdz pat Uw=0,7 W/m2K, kas ļauj pielāgoties jebkurām prasībām. Varam izgatavot logus, kas verās gan uz iekšu, gan uz āru, gan gāžamus, gan griežamus, kā arī bīdāmus un salokāmus.

Krāsu klāsts sastāv no vismaz 100 krāsām pēc RAL krāsu paletes, kā arī piedāvājam 10 koka imitācijas krāsojuma iespējamību.