Jau 18 gadus Vidzemē un arī citur Latvijā, kā arī Skandināvijā (Somijā, Zviedrijā un Norveģijā) piedāvājam kvalitatīvu PVC, ALUMĪNIJA, PILNSTIKLA un METĀLA logu, durvju un konstrukciju, fasāžu sistēmu, ugunsdrošu (EI30 un EI60) konstrukciju izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu.Piedāvājam izgatavot nestandarta formas un krāsas logus un durvis pēc klienta individuālajām vajadzībām.

  Šajā laikā iekrāts ievērojams daudzums zināšanu, kas tiek izmantotas pakalpojuma sniegšanas procesā, lai ikviens klients paliktu apmierināts un bez šaubām rekomendētu mūs citiem klientiem.

SIA “TBM-Maiga” darbība ir vērsta ne vien uz lielāku un mazāku būvfirmu un valsts un pašvaldību iestāžu visdažādāko vēlmju piepildīšanu un kvalitātes prasību īstenošanu, bet arī uz individuālu personu apkalpošanu, sākot ar profesionālu konsultāciju sniegšanu (iekļaujot bezmaksas uzmērīšanas pakalpojumu), logu izgatavošanu, visbeidzot ar produktu uzstādīšanu (demontāžu, montāžu, palodžu uzstādīšanu un ailu apdari). Kā arī nodrošinam Jūs ar ilggadēju garantijas apkalpošanu un servisu pēc garantijas laika izbeigšanās.

SIA “TBM-Maiga” strādā montāžas speciālisti, kuru pienākums godprātīgi veikt savus pienākumus un norīkojumus. Iekrājuši ievērojamu pieredzi, profesionāli izpilda augstu prasību montāžas darbus atbilstoši Latvijas Logu un Durvju Ražotāju asociācijas un Latvijas Būvnormatīvu noteiktajām prasībām, spēj risināt situācijas, kas prasa sarežģītus montāžas risinājumus.

Vai tas ir mazs vai liels pasūtījums, darbus izpildīsim kvalitativi un pilnā apmērā, tā lai Jūs esiet pilnībā apmierināts ar rezultātu, kas arī ir mūsu devīze.

Latvijas pilsētas, kurās veicam montāžu – Valmiera, Cēsis, Smiltene, Alūksne, Gulbene, Rīga, Limbaži, Rūjiena, Mazsalaca, Ādaži, Ogre, Sigulda, Salacgrīva, Ainaži, Aloja, Valka un citas.