Vācijas firmas KBE Greenline sērijas PVC logu profili tiek ražoti nenodarot ļaunumu apkārtējai videi. Galvenokārt to mudina darīt Eiropas Savienības vides aizsardzības komisija, norādot, ka no 2005. gada beigām, ražotājiem jābūt ievērojami samazinātam svina daudzumam visos ražojumos. Kādreiz svins kalpoja, kā PVC logu ilgmūžības garants, bet nav tādas lietas, ko nevarētu uzlabot, tāpēc svina vietu lepni ieņēma ekoloģiskais Kalcija-Cinks(CaZn). Tas ne tikai aizvieto svinu, bet arī būtiski uzlabo PVC logu kvalitāti, padarot tos par produktu, kas atbilst augstākajiem ekoloģijas standartiem un neatkarīgi no laikapstākļiem sniegbaltais profils nezaudēs savu matēto samta spīdumu. Šie PVC logi izturēs -60 grādu lielu salu, kas Latvijas klimatiskajos apstākļos ir vairāk kā pietiekoši.

Dažādu formu un krāsu logu izgatavošana nerada problēmas. Izgatavosim gan apaļas, gan trīsstūra, gan trapeces utt. formas logus, apmierinot visprasīgākā klienta vēlmes.

Veicam PVC logu profilu laminēšanu, kas pēc savas būtības ir koka imitācijas uzklāšana uz PVC loga rāmjiem. Laminātu var uzklāt gan vienai profila pusei, gan abām, kā arī pastāv iespējamība, ka lamināta toņi iekšpusei un ārpusei var atšķirties, tādā veidā pielāgojoties gan interjera, gan eksterjera prasībām.

Piedāvājam šādus lamināta standarta toņus:

Kopsavilkums:

  • 5-kameru profili ar siltumcaurlaidības koeficentu no U=1,4 W/m2K līdz U=1,2 W/m2K;
  • būvdziļums 70mm;
  • dubultblīvējums maināms (melns);
  • iespēja logiem izveidot gaisa apmaiņas sistēmu "REGEL-air", kas nodrošina gaisa apmaiņu 3-5 m3/h;
  • cinkota tērauda armējums;
  • logu vēršanās furnitūra nodrošina logu vēršanu 4 stāvokļos, tai skaitā "ziemas vēdināšana";
  • atbalsta jebkura veida formas, krāsas un izmēra iespējamību;

Savus ražotos PVC logus aprīkojam gan ar "Roto", gan "Maco" furnitūtu. Abu ražotāju furnitūra aprīkota kā ar ziemas vēdināšanas iespēju, tā ar pretuzlaušanas funkciju un ilggadējas ekspluatācijas laikā nepieviļ savu īpašnieku. Furnitūrā nav plastmasas vadītājmehānismu, kas nodrošina kalpošanas kvalitāti pareizi kopjot un eļļojot to. Furnitūras drošību var papildināt ar speciālu rokturu palīdzību, kuros iedzīvināta poga, bez kuras nospiešanas furnitūras atvēršanās nav iespējama. Kā arī furnitūru var papildināt ar slēdzamiem rokturiem, lai tiktu izlēgta mazu bērnu izkrišana pa logu. Drošibas aspekti ir dažādi un visus nepieciešams apsvērt.