Paceļamie sekciju vārti – visbiežāk sastopamais vārtu veids, kas sevī ietver funkcionalitāti un izmantošanas vienkāršību. Vārtu pamata plakne sastāv no horizontāli novietotām siltinātām iedaļām, kas savstarpēji savienotas ar cilpām. Vārti atveras un aizveras pārvietojoties pa sliecēm, kas piestiprinātas aiļu malās, šāda tehnoloģija ļauj ietaupīt daudz vietas, ko parasti aizņem atveramie garāžu vārti., jo atvērtā stāvokli paceļamie vārti atrodas kompakti salocīti.

Izturību paceļamiem vārtiem nodrošina cinkots tērauds, no kā arī ir izgatavotas vārtu vērtnes, bet polimēra pārklājums nodrošina teicamu izturību pret koroziju, apkārtējās vides iedarbību un mehāniskiem bojājumiem. Paneļu krāsa var būt gan standarta, kā arī individuāli pielāgota ar krāsu kataloga RAL palīdzību. Starp tērauda loksnēm iepildīts augsta blīvuma poliuretāns, kas kalpo kā siltuma izolētājs.

Paceļamos vārtos var tikt iebūvēta stiklota vitrīna, kas ļauj dienas gaismai iekļūt telpās. Vajadzības gadījumā vārtu vērtnē var tikt uzstādīta atverama durvju vērtne, kas ceļas augšup kopā ar vārtiem, tos atverot.

Paceļamie sekciju vārti var tikt uzstādīti jebkurā ailē gan telpas iekšpusē, gan ārpus tās. Tie galvenokārt tiek uzstādīti ražošanas telpās, noliktavās, veikalos un garāžās. Pēc pasūtītāja pieprasījuma var tikt nokomplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu. Paceļamo vārtu platums var sasniegt 11 m, bet augstums - 10 m. Paceļamie vārti var būt gan ar mehāniska, gan ar automātiska tipa atvēršanos. Vārtiem un automātikai ir garantija un pēc garantijas apkalpošana.